HP Designjet HD Pro

Hpdesignjethdpro

Przekrocz granice. Skanuj z wysoką rozdzielczością bez względu na stan oryginału. Twórz skany o szerokości do 1067 mm (42″) i rozdzielczości 1200 dpi, nawet w przypadku grubych nośników. Łatwo skanuj do wielu miejsc docelowych i osiągaj wyjątkowe rezultaty dzięki technologii skanowania CCD. Powielaj wszystko, od dokumentów technicznych po grafiki - nawet z uszkodzonych oryginałów - dzięki technologii skanowania CCD. Twórz wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe skany/kopie o szerokości do 1067 mm (42″), nawet w przypadku grubych nośników.

Przekrocz granice. Skanuj z wysoką rozdzielczością bez względu na stan oryginału. Twórz skany o szerokości do 1067 mm (42″) i rozdzielczości 1200 dpi, nawet w przypadku grubych nośników. Łatwo skanuj do wielu miejsc docelowych i osiągaj wyjątkowe rezultaty dzięki technologii skanowania CCD. Powielaj wszystko, od dokumentów technicznych po grafiki - nawet z uszkodzonych oryginałów - dzięki technologii skanowania CCD.

Twórz wielkoformatowe kolorowe i czarno-białe skany/kopie o szerokości do 1067 mm (42″), nawet w przypadku grubych nośników. Wykonuj wyjątkowo dokładne i wysokiej jakości skany dzięki rozdzielczości optycznej 1200 dpi. Łatwe udostępnianie i współpraca - skanowanie do oprogramowania HP SmartStream, wiadomości e-mail, portu USB, folderów sieciowych i dysków twardych.

Ten skaner wysokiej rozdzielczości zapewnia niesamowitą prędkość skanowania i przetwarzania. Ulepszone funkcje - idealne rozwiązanie do nawet najbardziej wymagających środowisk produkcyjnych - pozwalają przyspieszyć pracę. Wykonuj więcej pracy dzięki niesamowitym szybkościom - skanuj 150 mm/s w kolorze, 330 mm/s w czerni.

Nieprzerwana praca dzięki zaawansowanemu ekranowi dotykowemu, który zapewnia bardzo szybkie przetwarzanie. Oszczędzaj czas pracy i zarządzaj skanerem z intuicyjnego interfejsu użytkownika, który umożliwia jeszcze szybsze rozpoczęcie skanowania. Zapewnij większą wydajność pracy dzięki ulepszonym opcjom kompresji, nieograniczonym ustawieniom, wielostronicowym plikom PDF i sortowaniu. Pracuj sprawnie dzięki bezproblemowemu, bezpiecznemu przebiegowi pracy. Ten skaner doskonale integruje się z drukarkami HP, co ułatwia konserwację kompletnego rozwiązania.

Uniknij konieczności ponownego drukowania dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Zabezpiecz przebieg pracy za pomocą zaawansowanych zabezpieczeń. Bezproblemowa integracja z drukarkami HP PageWide XL i HP Designjet; pojedyncze rozwiązanie, na którym możesz polegać.

Duży ekran dotykowy umożliwia podgląd i poprawę jakości obrazu; edycja po skanowaniu za pomocą oprogramowania HP SmartStream.

Chroń swoje dane za pomocą zaawansowanych zabezpieczeń - ustaw hasło skanowania do portu USB i dostępu do zaawansowanych ustawień. Stwórz wielofunkcyjny system - oszczędność miejsca dzięki regulowanej podstawie oraz łatwemu kontrolowaniu miejsc docelowych.

Ogólne
Tryb koloru: Kolorowy
Element światłoczuły: CCD
Prędkość skanowania kolor: 15 cm/s
Prędkość skanowania cz-b: 33 cm/s
Szerokość skanowania: A0+ (1067 mm)
Grubość skanowania: 15 mm
Rodzaj skanera: Szczelinowy
Zastosowanie: Graficzny
Wymiary (w mm): 1510 x 1370 x 720
Waga (kg): 71


NASI PARTNERZYKONTAKT


Met
MET M. Raczyński, A. Latacz Spółka Jawna
ul. Krakowska 50-52
50-425 Wrocław
NIP: 899-010-56-46

Dział materiałów eksploatacyjnych i biurowych:
+48 71 341-37-91

Dział kserokopiarek:
+48 71 341-37-96

Dział drukarek i skanerów wielkoformatowych:
+48 71 341-45-32

Fax:
+48 71 341-45-33

Telefon komórkowy:
+48 603-788-533
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
captcha
Przeładuj