Komputery, stacje robocze, notebooki i serwery

Nieprzypadkowo od wielu lat oferujemy notebooki, komputery stacjonarne, stacje robocze oraz serwery wiodących producentów jakimi są HP, Dell oraz Lenovo.

Te trzy marki oferują szeroką gamę urządzeń przeznaczonych dla najbardziej wymagających grup biznesowych.

 

Sprzęt komputerowy i serwerowy firm DELL, HP oraz Lenovo, przeznaczony dla biznesu, posiada wiele ważnych zalet:

  1. Wydajność: Notebooki, komputery i stacje robocze firm HP, DELL i Lenovo są znane z wysokiej wydajności oraz szybkości działania. Dzięki temu są idealne do pracy z wymagającymi aplikacjami i zadaniami.
  2. Niezawodność i wysoka jakość: Notebooki, komputery, stacje robocze i serwery firmy DELL, HP i Lenovo są znane z niezawodności i długiej żywotności. Dzięki temu są idealne dla firm i osób, które potrzebują niezawodnego sprzętu do pracy w biurze jak i w podróży.
  3. Nowoczesny design. Komputery są idealne dla biur, które cenią sobie estetykę i styl.
  4. Wysoki poziom serwisu: Komputery oraz serwery DELL, HP i Lenovo objęte są gwarancją producentów. W zależności od potrzeb, dla wymagających klientów korporacyjnych, stworzona został bogata oferta wsparcia serwisowego na wielu poziomach.
  5. Bezpieczeństwo. W ciągu ostatnich lat drastycznie wzrosło zagrożenie atakami hakerskimi, więc firmy HP, DELL i Lenovo wprowadziły wiele zabezpieczeń sprzętowych oraz programowych, które pomagają ochronić przed licznymi zagrożeniami, wyciekami danych itp.

W celu poznania indywidualnej oferty, prosimy o kontakt z nami.