Urządzenia kontraktowe MPS

Zarządzenie drukiem – Brother MPS

Usługa zarządzania drukiem (MPS) to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na optymalizację i kontrolę procesów związanych z drukowaniem w firmie. MPS obejmuje nie tylko dostawę i serwis urządzeń drukujących, ale także zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi, monitorowanie zużycia i kosztów, a także wdrażanie narzędzi i strategii mających na celu poprawę wydajności i bezpieczeństwa druku. MPS to usługa przyszłościowa, która odpowiada na wyzwania współczesnego świata pracy. Praca hybrydowa, zdalna lub w biurze, wymaga nowego podejścia do druku. Takiego, które skupia się na bezpieczeństwie, elastyczności i łatwości zarządzania — bez zbędnej złożoności. MPS to rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie tych celów i zapewnienie konkurencyjnej przewagi dla firmy.

Oszczędność czasu i pieniędzy

MPS pozwala na redukcję kosztów związanych z drukowaniem. Dzięki automatyzacji zamawiania materiałów eksploatacyjnych i zapewnieniu stałego serwisu urządzeń, nie musisz martwić się o braki w zapasach lub awarie sprzętu. W usłudze Brother MPS możesz skorzystać z elastycznych modeli finansowania i płacić tylko za to, co wydrukujesz. Nie musisz inwestować pieniędzy na zakup materiałów eksploatacyjnych, aby mieć je w swojej firmie. W usłudze Brother MPS te koszty będą proporcjonalnie rozbite, bo płacisz tylko za to, ile wydrukujesz. My dostarczymy Ci wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne zanim Twoje się wyczerpią. Rozliczenie za wydruki sprawia, iż koszty są proporcjonalnie rozdzielone na każdy okres rozliczeniowy. Dodatkowo zapewniamy stały koszt wydruku strony, wyrażonych w polskich złotych, przez cały okres trwania umowy.

Brak przestoju w drukowaniu

Klient otrzymuje materiały eksploatacyjne z wyprzedzeniem. Nasz system śledzi zużycie urządzeń Brother i automatycznie wysyła nowe, oryginalne tonery lub inne materiały eksploatacyjne, gdy są bliskie wyczerpania. System informuje również użytkownika o nadchodzącej dostawie danego materiału. Każdy zainteresowany dostaje też wiadomość o wysyłce z numerem listu przewozowego i może śledzić dostawę.

Zwiększenie wydajności i jakości pracy

MPS pomaga w optymalizacji infrastruktury druku, dostosowując ją do potrzeb Twojej firmy. Możesz wybrać urządzenia najbardziej odpowiednie dla Twoich zadań i procesów, a także skorzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak drukowanie w chmurze, drukowanie mobilne czy drukowanie na żądanie . Ponadto, dzięki MPS możesz monitorować i analizować aktywność druku w firmie, co pozwala na identyfikację obszarów do poprawy i wdrażanie odpowiednich rozwiązań. Urządzenia proponowane w usłudze Brother MPS są kompatybilne z wieloma rozwiązaniami do zarządzania drukiem firm trzecich (Safe Q, Kofax, Paper Cut), które często funkcjonują w firmach, co pozwala jeszcze łatwiej optymalizować środowisko druku.

Poprawa bezpieczeństwa danych i środowiska

Zwiększenie bezpieczeństwa danych i dokumentów dzięki zastosowaniu zaawansowanych funkcji ochrony, takich jak uwierzytelnianie użytkowników, szyfrowanie komunikacji i kasowanie danych z dysków twardych.

Warunki umowy MPS

MPS jest dostępny dla każdej firmy, niezależnie od wielkości i branży. Wystarczy zakupić urządzenie i podpisać umowę MPS.
Okres trwania pakietu umowy wynosi od 3 do 5 lat.
Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia kontraktu jest zakup urządzenia i wpięcia go w sieć poprzez link aktywacyjny który generuje Brother Polska.

 

Urządzenia w ramach umowy objęte są pakietem Brother Care:

  • Czas reakcji 8 h
  • Zgłoszenie od poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16
  • Czas naprawy 3 dni(przy niestandardowej lokalizacji) , może więc ulec wydłużeniu o czas niezbędny do wysyłki niezbędnych części do podanej lokalizacji.
  • W cenie są wszystkie materiały eksploatacyjne (tonery )+ części zamienne podlegające wymianie typu: laser, rolki, fuser itp.
  • Dostawa materiałów eksploatacyjnych w ciągu 2 dni roboczych na koszt Brother.