Develop Ineo+ 258


Develop Ineo +258 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia drukowanie do 25 stron na minutę....

Sharp OSA


Środowisko programistyczne Sharp OSA (Open Systems Architecture) pozwala na indywidualną konfiguracje oprogramowania urządzenia...

Sharp MX-2630N


Firma Sharp wydała nowe urządzenie, które ma zastąpić na rynku dwa wycofane z dystrybucji modele tj. MX-2614N oraz MX-2640N....

Epson WorkForce DS-30

Epson WorkForce DS 30
Skanuj dokumenty w dowolnym miejscu za pomocą przenośnego skanera DS-360W z wbudowanym akumulatorem i obsługą łączności bezprzewodowej. Funkcje te w połączeniu z niewielką wagą i małym rozmiarem urządzenia sprawiają, że skanowanie dokumentów w podróży jest szybkie i proste. Skaner może być ładowany w drodze przez złącze USB. A dzięki najwyższej szybkości skanowania na rynku — 25 str./min — z łatwością wykonasz wszelkie zadania na czas.

Urządzenie Workforce DS-30 to pierwszy przenośny skaner biznesowy firmy Epson i także jeden z najlżejszych na rynku. Pozwala na szybkie i skuteczne zarządzanie dokumentami w podróży. Jeśli konieczne będzie zeskanowanie i zapisanie dokumentów papierowych np. wizytówek lub podpisanych formularzy, DS-30 zajmie się tym bez problemu.

Przenośny: Jest to jeden z najlżejszych (tylko 325 g) skanerów biznesowych na rynku i tak kompaktowy, że można go wszędzie zabrać. Dodatkowo jest zasilany przez port USB 2.0, co ułatwia jego uruchomienie.

Zaawansowane funkcje obrazowania: Program EpsonScan oferuje wiele różnych funkcji, w tym wyszukiwalne pliki PDF, usuwanie kolorów RGB, automatyczną regulację przekosu, automatyczne rozpoznawanie formatu, zabezpieczone pliki PDF, poprawę jakości tekstu, automatyczne obracanie oraz usuwanie otworów po dziurkaczu. Z kolei oprogramowanie Abbyy Fine Reader umożliwia optyczne rozpoznawanie pisma, a Presto! BizCard 5 ułatwia zarządzanie wizytówkami.

Prosta obsługa: Interfejs skanera jest intuicyjny i szybko można nauczyć się jego obsługi w bardzo krótkim czasie. Wszechstronny skaner DS-30 jest idealny zarówno dla początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami: Darmowe oprogramowanie Document Capture Pro, które można pobrać ze strony firmy Epson umożliwia bezproblemowe zintegrowanie skanera DS-30 z przepływem pracy za pomocą najbardziej powszechnych systemów zarządzania dokumentami systemu Windows. Dzięki oprogramowaniu Document Capture Pro użytkownicy mogą nie tylko skanować, lecz również korzystać z wielu funkcji „skanuj do", w tym skanuj do chmury, skanuj do wiadomości e-mail, skanuj do Microsoft SharePoint oraz wielu innych funkcji obrazowania, takich jak rozpoznawanie kodu paskowego i strefowa obsługa OCR-A/B.

Ogólne 
Rodzaj skanera: Skaner ręczny mobilny
Element światłoczuły: CIS
Źródło światła: Technologia diodowa ReadyScan
Formaty papieru: Plastikowe karty, Wizytówki, B5, A8, A6, A5, A4
Prędkość skanowania kolor: 13 Str./min.
Prędkość skanowania cz-b: 13 Str./min.
Gramatura papieru na ADF: Ładowanie automatyczne: 35 - 270 g/m²
Skanowanie dwustronne (dupleks): Nie
Zakres skanowania: 216 mm x 356 mm
Funkcje skanowania: Spadek gęstości kolorów RGB, Usuwanie otworów po dziurkaczu, Rozszerzona edycja obrazu, Wstępnie zdefiniowane ustawienia, Automatyczny podział na obszary, Automatyczna korekta położenia ukośnego, Automatyczne wykrywanie trybu czarno-białego i kolorowego, Poprawa koloru RGB, Automatyczny obrót obrazu, Poprawa tekstu, Wygładzenie krawędzi, Ulepszona funkcja obcinania w celu automatycznego dopasowania wielkości, Derasteryzacja
Formaty edycji: JPEG, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, Skanowanie do szukanego PDF
Przyłącza: Złącze USB 2.0 typu Mini-B
Wymiary (w mm): 276 x 50 x 37
Waga (kg): 0,33


NASI PARTNERZYKONTAKT


Met
MET M. Raczyński, A. Latacz Spółka Jawna
ul. Krakowska 50-52
50-425 Wrocław
NIP: 899-010-56-46

Dział materiałów eksploatacyjnych i biurowych:
+48 71 341-37-91

Dział kserokopiarek:
+48 71 341-37-96

Dział drukarek i skanerów wielkoformatowych:
+48 71 341-45-32

Fax:
+48 71 341-45-33

Telefon komórkowy:
+48 603-788-533
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
captcha
Przeładuj